Оберіть свою подорож

 Їдемо з університетського містечка Конін додому в Кременчук!

 
Велика частина людей, які купують автобусні квитки Конін-Кременчук - студенти. І це неспроста, адже це місто, яке колись бул єврейським містечком, тепер стало освітнім центром Польщі, де на площі у вісімдесят квадратних кілометрів розмістилося сім (!) вищих навчальних закладів. Дві філії познанських, дві - Лодзі, і три власних ВУЗа (міська вища школа, менеджерська і педагогічно-технічна). «З глузду з'їхати!» - скаже будь-яка нормальна людина, і буде правий. Конін - дивне місто, але прекрасне: навіть його архітектура - це що середнє між готикою, бароко і необароко. Тому і туристів в містечку достатьно. А ще більше - українців, які приїхали за трудовим контрактом. Адже багато наших громадян, а тим більше - жителів невеликого міста на кшталт Кременчука прагнуть мати стартовий капітал для початку бізнесу, або гідну спадщину для дітей, або просто матеріальну підмогу. А трудовий контракт в Польщі, куди можна просто приїхати на рік-другий заробити грошей - відмінний вихід! Ось тому квитки по маршруту Конін-Кременчук на автобуси перевізника ФОП «Новіков Л.А.» користуються таким високим попитом.

 

Квитки на автобусні рейси ФОП «Новіков Л.А.»

 
Квиток на автобус Конін-Кременчук - це не тільки можливість прямим рейсом проїхатися додому. Студентів точно зацікавить вай-фай прямо в автобусі перевізника ФОП «Новіков Л.А.» - тобто можливість спокійно підключитися до мережі (і до електроживлення - теж, адже є розетки!) і, як зазвичай, "зависати" в соціальних мережах, писати учбові роботи, грати в онлайн-ігри, дивитися кіно або відео на «Ютюбі» ... Різниця в тому, що в даних обставинах Інтернет буде не розвагою і витратою часу, а саме можливістю провести час в дорозі з толком. Крім того, в автобусах "Новікова" працюють кондиціонери. А спинки сидінь відкидаються, щоб можна було виспатися. І це також значущі плюси, чи не так?
 

Конін-Кременчук: автобус. Ціна квитка

 
А що стосується ціни, то вона невисока і так, але є ще й знижки! Всім без винятку студентам денного відділення, якщо вони вибирають для поїздки за маршрутом Конін-Кременчук автобус, вартість квитка знижується на 5%. Така ж знижка - і пенсіонерам старше шістдесяти років. А батьки маленьких дітей повинні знати: якщо вони сідають на автобус Конін-Кременчук, ціна квитка для дітей залежить від віку і від того, чи займають вони окреме місце. Дітям старше семи років знижок не надається, нажаль. Зате якщо дитина менше семи їде в окремому кріслі - знижка становить 50%; а якщо дитині менше п’яти років, і вона їде на руках у батьків - цілих 99%.
 

Де купити квиток Конін-Кременчук?

 
А продаються квитки Конін-Кременчук, та й за багатьма іншими напрямами, на офіційному сайті перевізника ФОП «Новіков Л.А.». На сайті є спеціальна форма для заповнення, в неї треба ввести дані, звідки їдете, куди, якого числа, підпадаєте чи під якусь з категорій пільговиків, і скільки потрібно квитків. А далі - система розраховує ціну, ви вибираєте собі місце в салоні з числа вільних, і або бронюєте його (скасувати бронювання можна буде безкоштовно), або відразу викуповуєте. Оплатити можна через "Приват24", термінали "ПриватБанку", банківською картою або грошовим переказом. Електронний квиток, який ви отримаєте, треба буде роздрукувати - саме роздруківка є офіційним документом, з яким вас посадять на автобус. Так що не забувайте роздруківку - і прекрасної вам поїздки в нашому автобусі!

Помилка

Ок
Відміна
Ок