Оберіть свою подорож

Напрям: Конин - Київ (20 серпня)

Маршрут Час Місця Ціна

Конин Київ

02:50

відправлення

19 год 35 хв
час у подорожі
23:25

прибуття

14

вільних

Конин Київ

10:50

відправлення

18 год 25 хв
час у подорожі
06:15

прибуття

4

вільних

Конин Київ

13:35

відправлення

23 год 50 хв
час у подорожі
14:25

прибуття

8

вільних

Конин Київ

19:35

відправлення

28 год 5 хв
час у подорожі
00:40

прибуття

2

вільнихАКЦІЯ на усіх рейсах:

 
  • - 50% знижка на зворотний квиток при купівлі квитків туди і назад одним замовленням (RoundTrip).
  • - 20% знижка при купівлі квитка в одну сторону.
 
Подорожуй з перевізником «Новіков» та заощаджуй!
 
 

 Повертаємося додому: з Коніна до Києва на автобусі!

 
Конін - містечко, що привертає увагу найрізноманітніших людей. Туристи їдуть подивитися на мішанину архітектурних стилів в цьому милому невеликому польському містечку. Бароко, необароко, готика змішалися тут настільки витончено і рівномірно, що залишається тільки милуватися. Істориків теж може зацікавити різноманітність архітектурних стилів, але з більшою ймовірністю - історія стародавнього міста. А зі студентами все очевидно і логічно - в Коніні прямо-таки незліченна безліч ВНЗ, як для такого маленького містечка. При цьому як власних ВНЗ, так і філій закладів Лодзі та Познані, а значить, українські студенти, які прагнуть здобути освіту в Європі, з великою ймовірністю поїдуть саме в Конін. А ще багато хто їде в Конін працювати.
 
До якої б з описаних категорій ви не належали, рано чи пізно вам знадобиться повернутися додому, і вас зацікавить квиток на автобус Конін-Київ. Адже тому ви і зайшли на сайт компанії-перевізника ФОП «Новіков Л.А.» - подивитися, що вам можуть запропонувати.
 

Автобусний рейс Конін-Київ

 
А запропонувати ми можемо автобус з кондиціонером (щоб душно в дорозі не було), з сидіннями з відкидними спинками (щоб можна було розслабитися і відпочити), Wi-Fi Інтернет і розетки, до яких можна підключити смартфони, планшети і ноутбуки, щоб насолоджуватися найцікавішим дозвіллям в поїздці: читати, писати, дивитися шедеври кінематографу або просто улюблені серіали і ТВ-шоу, «сидіти» в соціальних мережах або в блогах, "зависати" на форумах, і навіть працювати. Тому дійсно має сенс купувати автобусні квитки Конін-Київ саме на автобуси «Новікова». Якщо вибирати для поїздки за маршрутом Конін-Київ автобус, ціна квитка, в зв'язку з усіма перерахованими вище плюсами, буде абсолютно виправдана.

 

Автобус Конін-Київ: ціна квитка

 
Зайдіть на офіційний сайт перевізника ФОП «Новіков Л.А.» (втім, ви на ньому вже й перебуваєте) і введіть в табличці на головній сторінці пункт відправлення, пункт призначення, ймовірну дату поїздки і чи претендуєте ви на знижки. Якщо ви студент, пенсіонер від шістдесяти років або їдете з дитиною менше семи, при цьому вибрали для поїздки Конін-Київ автобус, вартість квитка буде знижена. Студенти і пенсіонери отримають знижку в 5%, діти до семи років - в 50%, а діти до п'яти років, які їхатимуть на колінах у своїх дорослих супутників, взагалі отримують знижку в 99%, тобто практично обнулення вартості квитка. На підставі всіх цих даних система обробить ваш запит і запропонує вам ідеально підходящі рейси з уже розрахованої ціною. Ви можете забронювати квиток (потім або викупити, або відмовитися безкоштовно), а можете відразу купити квиток Конін-Київ, скориставшись для оплати банківською картою, системою «Приват24», терміналом «ПриватБанку» або грошовим банківським переказом. Електронний квиток ви роздруковуєте і приходьте з ним безпосередньо до автобусу.
 
Бачите, можна повернутися з Конина додому в Київ легко, приємно і просто! Ми чекаємо ваших замовлень!

Помилка

Ок
Відміна
Ок