Оберіть свою подорож


АКЦІЯ на усіх рейсах:

 
  • - 50% знижка на зворотний квиток при купівлі квитків туди і назад одним замовленням (RoundTrip).
  • - 20% знижка при купівлі квитка в одну сторону.
 
Подорожуй з перевізником «Новіков» та заощаджуй!

 До побачення, університетське містечко Конін! Здрастуйте, Черкаси!

 
Що це за місто - Конін? Конін - це місто семи вищих навчальних закладів на вісімдесяти квадратних кілометрах. І три ВНЗ з семи - саме конінські: міська вища школа, вища менеджерська і вища педагогічно-технічна. Решта є філіями великих ВНЗ інших міст. Тому в Коніні так багато студентів, в тому числі і з України.
 
А скільки в Коніні туристів! І це не дивно, адже в архітектурі міста змішалися готика, бароко і необароко - неординарний коктейль, що викликає чималий інтерес. А скільки українців приїжджає до Польщі, і в тому числі до Коніна, за трудовим контрактом - заробити грошей на стартовий капітал для бізнесу, на навчання дітям (можливо, в тій же Польщі), на інші витрати? ..
І всі ці люди рано чи пізно - в кінці відпустки, на початку, перед канікулами - шукають, де і за якою ціною купити автобусні квитки Конін-Черкаси!
 

Конін-Черкаси: автобус. Ціна квитка у перевізника ФОП «Новіков Л.А.»

 
Якщо ви вирішите купити квиток Конін-Черкаси на офіційному сайті компанії-перевізника ФОП «Новиков Л.А.», то зрозумієте, що тут все дуже просто, зрозуміло і зручно організовано. Заходите на офіційний сайт, заповнюєте спеціальну форму: звідки, куди і коли їдете, скільки вас чоловік. Вибираєте знижки, якщо хтось із пасажирів потрапляє в категорію пільговиків.
Якщо студенти денного відділення навчального закладу будь-якої країни вирішили вибрати для поїздки за маршрутом Конін-Черкаси автобус, вартість квитка буде знижена на 5%. Така ж знижка надається пенсіонерам, яким вже виповнилося шістдесят. Ну а якщо батьки маленьких дітей сідають на автобус Конін-Черкаси, ціна квитка для дітей може варіюватися. Для малюків до семи років, яким виділяється окреме місце, це - 50% від повної вартості. А для зовсім крихіток, яким менше п'яти і яких батьки збираються везти на руках - цілих 99%! Так, бувають і такі знижки. Ось з урахуванням наданих знижок система і розрахує вам потрібну ціну.

 

Автобуси перевізника «Новіков»

 
А тепер потрібно вибрати місце в салоні. Незалежно від того, де ви будете сидіти, вам буде комфортно, адже в автобусах перевізника ФОП «Новіков Л.А.» абсолютно у всіх сидінь відкидаються спинки, є кондиціонери та розетки електроживлення, а вай-фай роздається по всьому салону. Саме так - вай-фай, бездротовий Інтернет! Можна прямо в автобусі насолоджуватися звичним моніторингом улюблених сайтів, соціальних мереж і тому подібного, можна спілкуватися з друзями в скайпі, вайбері або в будь-якому месенджері. Можна і в онлайн-ігри грати, не кажучи вже про роботу і навчання. При цьому завдяки наявності розетки ваш гаджет - смартфон, планшет або ж ноутбук - не сяде раніше, ніж треба! Можете всю дорогу розважатися або працювати.
 
Але якщо ви принципово хочете, наприклад, місце біля вікна - його і бронюєте. У разі зміни планів бронювання можна скасувати безкоштовно. А можна, навпаки, відразу оплатити квиток. Заплатити можна через термінал "ПриватБанку" або грошовим переказом з абсолютного будь-якого банку. Можна оплатити, не відходячи від компютера, банківською картою - теж абсолютно будь-якого банку. А можна скористатися платіжною системою "ПРИВАТ24", якщо у вас є рахунок в "Приватбанку". Зручно, правда?
А раз зручно, можна спокійно замовляти, оплачувати і роздруковувати електронний квиток - і чекаємо вас з роздруківкою в автобусі Конін-Черкаси!

Помилка

Ок
Відміна
Ок