Оберіть свою подорож
Автобусні квитки з Києва в Замосць

Там, далеко, за мостами ...
Не так вже й далеко, насправді. Чи можна вважати, що Львів далеко від Києва? Багато хто дійсно вважає, що Львів далеко: в кінці кінців, автобусом всю ніч їхати. А Замосць, він же Замостя, ще далі - цілих сто десять кілометрів лише від Львова. Але якщо подивитися інакше - це лише всього сто десять кілометрів! Тобто пара годин з урахуванням перетину польського кордону (врахуємо, що з урахуванням перетину може бути і більше, ніж пара годин) - і все, Замосць відкривається нашому погляду!
 
Автобусний рейс із Києва в Замосць

І його дійсно варто відвідати! Старе місто Замостя являє собою масу соборів, костьолів, будівель середньовічної та пізнішої архітектури. Поїздка в Замосць принесе туристу чимало радості і захоплення! А вже скільки користі для студента! Адже в місті (яке, треба сказати, зовсім невелике) п'ять вузів, а польський диплом - це диплом Європейського Союзу. Та й вивчити польську мову значно простіше, ніж яку-небудь мову далекого закордоння. Так що можна спокійно перетнути всі мости - від мовного до реально існуючого - і поїхати в місто Замосць вчитися, як сказали б в старих казках, уму-розуму. Польські казки взагалі дуже часто починаються з того, що хтось поїхав вчитися в місто. Ось і наша казка цілком може бути про те, як хтось поїхав в місто Замосць. Зі столиці України, матері міст руських, Києва! ..

А шлях був довгим ... Їхати треба було цілу ніч, тому наш турист, студент або робочий (а може бути, він просто їде в гості!) був з самого спочатку готовий до того, щоб якось з користю провести час. Закачав на гаджети книжок, фільмів, повністю зарядив їх ... Втім, якщо ви забули це зробити - нічого страшного. По-перше, в автобусах є розетки, а по-друге - бездротове з'єднання з Інтернетом, Wi-Fi. Значить, все можна зарядити на місці, зкачати на місці, або навіть дивитися, слухати і читати онлайн. Можна навіть розмовляти по скайпу! Так що, завдяки бездротовому Інтернету, на протязі шляху ви залишаєтеся на зв'язку з близькими.

А ще всі автобуси «Новікова» забезпечені справними кондиціонерами і кріслами з відкидними спинками. Можна виспатися, ні про що не думаючи: кондиціонер дає свіже повітря, відкинута спинка дає практично ефект м'якого ліжка — добре!..

Але треба ще купити квиток Київ-Замосць!
Так, безумовно, треба. Тому наш турист, студент, робочий або гість зайшов на сайт компанії-перевізника "ФОП Новіков А.Л.", заповнив там спеціальну форму - і йому запропонували на вибір автобусні квитки Київ-Замосць. Можна вибрати будь-яке місце, яке більше подобається! А ще система сама розраховує: якою буде, якщо ви вибрали для поїздки Київ-Замосць автобус, ціна квитка. Наприклад, якщо ви їдете з дітьми до п'яти років, і їм не потрібне окреме місце, за умови, що вибрали для поїздки за маршрутом Київ-Замосць автобус, вартість квитка для дитини буде знижена на ... цілих 99%! А якщо пенсіонери старше шістдесяти років або студенти сідають на автобус Київ-Замосць, ціна квитка також буде знижена - правда, всього на 5%. Дітям же до семи років, які їдуть на окремому місці, пропонується дворазове зниження ціни - знижка в 50%.


Квиток на автобус Київ-Замосць: як оплатити?

Дуже просто. Якщо не хочете йти в офіс компанії-перевізника і платити готівкою (зате вам відразу дадуть квиток, нічого не треба буде роздруковувати!), Можна оплатити прямо з дому, банківською картою будь-якого банку або через платіжну систему «Приват24». А можна вийти з дому і оплатити через найближчий термінал «Приватбанку», або ж грошовим переказом через відділення будь-якого банку поблизу. Ніяких проблем, як бачите! Залишається тільки роздрукувати електронний квиток перед поїздкою. А якщо ви не впевнені, чи точно будете брати квиток, але боїтеся, що хороші місця розкуплять - квиток можна забронювати і викупити пізніше. Так що прекрасне Замостя чекає вас! Не відмовляйте йому, купуйте квитки на сайті перевізника "ФОП Новіков А.Л."!
Ми чекаємо вас в числі наших постійних клієнтів!

Помилка

Ок
Відміна
Ок