Оберіть свою подорож

Купити квиток Київ-Вроцлав
 

Вроцлав – одне з найбільш відвідуваних туристами міст Польщі. Мало від них відрізняючись на перший погляд, він має свій індивідуальний шарм і закохує в себе мандрівників з першого погляду. На цій сторінці офіційного сайту перевізника
«ФОП Новіков Л.А.» ви можете недорого купити квитки Київ-Вроцлав онлайн, і подарувати собі незабутню поїздку в одне з найкрасивіших польських міст!


Квитки на автобус Київ-Вроцлав


Доступні квитки на автобус Київ-Вроцлав, які ми вам пропонуємо, дозволять вам повноцінно насолодитися поїздкою, оцінивши по достоїнству архітектурну та природню красу міста і отримавши задоволення від місцевих розваг.

Автобус - не найшвидший транспорт, проте найдоступніший. Вартість квитка Київ-Вроцлав на наш рейс в рази нижче, ніж на потяг або, тим більше, літак. Якщо ви хочете не тільки пройтися містом, фотографуючись біля знаменитих пам'яток, а й плануєте неодноразово покуштувати місцевої кухні, а також цікавитеся «нічним життям», то подорож на автобусі - те, що вам потрібно.
 

Ціна квитків до Вроцлава


Ми пропонуємо вам поїздку на туристичних автобусах європейського рівня: в салоні є кондиціонери, доступний Wi-Fi, а також зарядка для мобільного телефону. Відкинувши спинку крісла назад, ви зможете розслабитися і навіть подрімати в дорозі. Ціна квитка Київ-Вроцлав включає в себе всі описані вище зручності - вам не потрібно за щось доплачувати.

Автобус Київ-Вроцлав, ціна квитка на який може бути значно нижче, ніж вказано на сайті, завдяки знижкам або акціям, довезе вас до Вроцлава з максимальними зручностями, і забезпечить вам вдалий початок вашої відпустки або відрядження.
  • Знижки надаються:
  •  Групам від 6 чоловік: 10%;
  •  Пенсіонерам від 60 років: 5%
  •  Студентам: 5%;
  •  Дітям до 7 років з наданням місця: 50%;
  •  Дітям до 5 років без надання місця: безкоштовно.

 
Пам'ятки Вроцлава


Як і інші польські міста, що втілюють в собі дух Старої Польщі, Вроцлав порадує вас симпатичними кольоровими будиночками, вимощеними бруківкою вуличками, скверами і площами. Однак є у нього мила характерна риса, символ міста - маленькі гномики, які розставлені у зовсім непередбаченому порядку по всьому місту. Цікаво, скільки гномів ви нарахуєте, обійшовши все місто?..

Другою особливістю міста є те, що він стоїть на 12 островах, і найменші з них відведені під чудові парки. Безліч водних каналів і рукавів з перекинутими через них містками надають місту особливу чарівність, змушуючи захоплюватися майстерністю архітекторів і ландшафтних дизайнерів.

Під час відпочинку в готелі у вас буде час продумати свій маршрут Вроцлавом. Ми ж рекомендуємо вам дослідити своєрідну еклектичну архітектуру міста і його тінисті парки, в яких забуваєш про плин часу.


Туристичний Вроцлав: культурна програма
 

Перлиною світської силезьскої архітектури вважається Ратуша, розташована на центральній площі найстарішої частини міста - на Тумському острові. Саме в підземеллях цієї ратуші в старовину продавали відоме у всій Європі Свидницьке пиво.

Обов'язково варто побувати в Королівському палаці, де зараз розміщується величезна виставка. Розкішний, виконаний в стилі бароко палац дивує пишністю і красою.

Наступним пунктом є костел святої Ельжбети, з якого можна побачити незабутню казкову панораму Вроцлава. Ворота до цього костелу - два маленьких будиночка 16-го століття, які звуться будиночками Яся та Малагосі на честь існуючої легенди про них.
Ситно і не дуже дорого поїсти ви зможете на площі Ринок, де розміщується безліч затишних ресторанчиків. Тут ви зможете замовити європейські страви або страви національної кухні.

Сама незвичайна для Вроцлава пам'ятка - це Японський сад в Шчитницькому парку, що залишився після виставки, що проходила в 1913 році.  І хоча після закінчення виставки багато його елементів були повернені на батьківщину, в 1996 році сад був повністю відновлений, і сьогодні він до найдрібніших деталей відповідає вимогам японського садового мистецтва.

Після огляду визначних пам'яток ми рекомендуємо вам пройтися вечірнім Вроцлавом, освітленим сотнями ліхтарів. У цей час на площі Ринок ви побачите фокусників, співаків і музикантів зі своїми уявленнями, акторів пантоміми і живі скульптури. Насолоджуйтеся неймовірною атмосферою Вроцлава повною мірою!


Квитки до Вроцлава і назад

 
Купуючи автобусні квитки Київ-Вроцлав, не забудьте обміркувати дорогу назад. На нашому сайті ви можете придбати онлайн квитки з Вроцлава назад до Києва або до іншого міста України.
 
Автобуси Київ-Вроцлав відправляються з Центрального київського автовокзалу на Московській площі о 18.00, прямують через Житомир, Рівне, Львів, Краків, Катовіце, Ополе, і о 14.00 наступного дня приїжджають до Вроцлава, вул.Суха, 1.
Зворотній рейс відправляється в 8, 30, і прибуває до Києва о 6.20 ранку наступного дня.
 
Подорожуйте із задоволенням, а про ваш комфорт подбаємо ми!
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок