Оберіть свою подорож

За кордон автобусним рейсом: подорожуйте з легкістю!


Любите відкривати для себе нові місця? Не бачите відпустки без поїздок за кордон? Чудово! Адже подорожувати ніколи ще не було настільки легко і приємно, як тепер, коли проблема транспорту перестає бути проблемою - адже вирішується все всього за пару кліків. Заходите на сайт, вибираєте дату і зручний час - ось і все, що вам потрібно. Ніяких черг під час обідніх перерв, ви економите не тільки ваш час, але і гроші - завдяки гнучкій системі знижок (для дітей, студентів та пенсіонерів) на автобус Київ - Радом ціна квитка доступна кожному!

Автобусні квитки Київ — Радом

Чому саме Радом? Перебуваючи не більш ніж в ста кілометрах від столиці Польщі, це місто по красі нічим не поступається Варшаві, однак наплив туристів там (поки що) значно менший. Так що поспішіть і купуйте автобусні квитки Київ — Радом.

Купити квиток Київ - Радом можна на сайті компанії «Новиков». Потрібно лише заповнити пошукову форму (вкажіть пункти відправлення та прибуття, а також дату поїздки), і сайт тут же покаже вам доступні рейси. Вибираєте місця в автобусі, бронюєте або відразу купуєте квитки - і готово. Залишилося тільки роздрукувати квиток на автобус Київ - Радом (який після оплати прийде на вашу електронну пошту), щоб пред'явити його при посадці на автобус.

На автобус Київ - Радом ціна квитка стартує від 505 грн., Зверніть увагу також на діючі знижки від перевізника «Новиков», завдяки яким на автобус Київ - Радом вартість квитка може бути ще нижчою.

Дорога від Києва до Радома займає менше доби, ранкові і денні рейси прибувають до Польщі рано вранці. Це дуже зручно, так як, трохи відпочивши, ви можете відразу відправлятися на прогулянку - знайомитися з містом.

Радом: місто поза часом

У ста кілометрах на південь від Варшави, на річці Млічна знаходиться не менш красиве і примітне польське місто - Радом. За кількістю пам'яток він цілком може позмагатися з польською столицею.
Храмів тут стільки, що дня не вистачить, щоб обійти їх всі: церква Святого Вацлава (ця будівля в готичному стилі знаходиться в самому серці Радома - в Старому місті, і датується 13-м століттям ); собор Святого Іоанна Хрестителя (14 століття); монастир і собор бернардинців (побудований в 15 столітті); церква Святої Трійці (барокову красу якої вдалося врятувати і реконструювати після пожежі); більш сучасний собор Діви Марії; і, звичайно, кафедральний собор - одна з найвищих будівель в Радомі, висота його веж сягає 72 метрів.

Однією з незвичайних пам'яток Радома є кладовища. Тут їх цілих три: Єврейське (занесене до реєстру історичних пам'яток), не менш красиве Католицьке і Православний цвинтар з церквою святого Миколая.

Та й в цілому архітектура Радом зачарує кожного. Будівля Ратуші, спроектована італійським архітектором Енріко Марконі, Королівський замок 14-го століття (місцеві жителі називають його також «Величезним будинком»), привертаючі увагу різнокольорові будинки Естеркі і Гонські (зараз - музей сучасного мистецтва). Будинок Естеркі був названий на честь фаворитки короля Казимира Великого, яка, за деякими відомостями, проживала в ньому; дім Гонські носить свою назву на честь його творця, Адама Гонські, міського радника. Якийсь час в будинку жив навіть шведський король Карл Густав.

Радом може похвалитися і своїми музеями. Тут є і археологічний парк-музей під відкритим небом «Городище Піотровка», і музей знаменитого польського художника Яцека Мальчевського (уродженець Радома), музей сучасного мистецтва, музей-скансен «Селище Радомське» і навіть музей скаутського руху. А Радомський театр ім. Яна Кохановського широко відомий не тільки в Польщі, а й за кордоном.

В Радомі можна добре відпочити і на природі. Наприклад, в парку ім. Тадеуша Костюшка, де на 7 га розташувалися, крім клумб, дерев, пагорбів і альтанок, такі пам'ятки, як бюст Фредеріка Шопена, пам'ятники Яну Кохановського і Тадеушу Костюшко. Привертає туристів і Старий сад - найстаріший парк Радома, що розкинувся на берегах річки Млічна.
І звичайно, не можна не згадати, що саме в Радомі раз на два роки проходить знамените авіашоу, на якому повинен побувати кожен любитель літаків і видовищних авіашоу!

Помилка

Ок
Відміна
Ок