Оберіть свою подорож

Автобусні рейси Київ — Ополє


Відкрийте для себе Польщу


Щоб добре відпочити, не обов'язково їздити далеко. Досить звернути свою увагу на Польщу з її містами і містечками, з її історією, архітектурою і мальовничими краєвидами. А де ще може бути красивіше і цікавіше, як не в одному з найстаріших міст Польщі - в Ополє. Ви не пошкодуєте, приїхавши сюди!

Тому швидше придбайте автобусні квитки Київ - Ополє. Вас зачарує краса міста, порадує сервіс (можливість просто і швидко замовити квитки; час у дорозі — всього лише біля п'яти годин, які ви проведете в зручному автобусі), а на автобус Київ - Ополє ціна квитка - приємно здивує. Щоб купити квиток Київ - Ополє, необхідно зробити лише кілька простих дій. Вам більше не потрібно їхати куди-небудь або стояти в чергах, досить просто зайти на сайт і заповнити форму пошуку (вкажіть місто відправлення, місто прибуття і дату поїздки). Вибравши місця в автобусі і вказавши необхідні дані, можна забронювати або ж відразу викупити квитки.

На автобус Київ - Ополє ціна квитка стартує від 318 грн. Також на сайті є гнучка система знижок від перевізника, завдяки якій на автобус Київ - Ополє вартість квитка може бути ще нижче.
Після оплати квиток на автобус Київ - Ополє буде доставлений на вашу електронну пошту. Не забудьте роздрукувати його перед поїздкою.


Ополє - середньовічна казка на Одері


На річці Одер знаходиться один з найстаріших (перші згадки датуються приблизно 845 роком) міст Польщі - Ополє, столиця Опольського воєводства, його науковий і культурний центр.

Одним з найстаріших міст Ополє вважається не випадково. Тільки тут можна подивитися на пам'ятку 13 століття - вежу П'ястів, оборонну вежу, колись колишню частиною замку П'ястів (нині зруйнованого), а ще - Опольський Верхній замок, кафедральний собор Святого Хреста, костьол Божої Матері і Святого Войцеха (датується 10 століттям), храм святого Олексія, костьол святого Себастьяна, костьол святих Петра і Павла, чудовий францисканський костьол Святої Трійці.

Знамените Ополє також своїми музеями. Тут знаходиться і Єпархіальний музей, і Галерея сучасного мистецтва, музей Сілезії Опольської (музей історії регіону), а також відомий, напевно, у всій Польщі музей опольського села - музей під відкритим небом, який відтворює особливості побуту сільського населення, популярний серед дітей і дорослих фольклорними заходами, конкурсами та виставками.

В Ополє є куди сходити з дітьми - наприклад, неодмінно варто відвідати знаменитий зоопарк на острові Болек, примітний тим, що спеціалізується на вимираючих видах тварин, а також Опольський театр ляльки і актора ім. А. Смольки. Хочете провести відмінний вечір? Опольська філармонія ім. Юзефа Ельснера або відомий театр імені Яна Кохановського чекають вас!

Втомившись від екскурсій та «культурних програм», можна просто побродити по місту, помилуватися вулицями, будинками. Обов'язково пройдіться по березі Млінувки до опольської Венеції, а також прогуляйтеся по площі Ігнаци Дашинського, подивіться на фонтан Церери. І не забудьте кинути в нього монетку, щоб обов'язково повернутися сюди ще раз!

Помилка

Ок
Відміна
Ок