Оберіть свою подорож


АКЦІЯ на усіх рейсах:

 
  • - 50% знижка на зворотний квиток при купівлі квитків туди і назад одним замовленням (RoundTrip).
  • - 20% знижка при купівлі квитка в одну сторону.
 
Подорожуй з перевізником «Новіков» та заощаджуй!
 
 

Купити квиток Київ-Люблін


Чи любите ви Люблін? Адже є, за що любити! Вже однією своїм назвою це місто дає привід зацікавитися собою. А якщо дізнатися, що це і де це, будь-який розум і будь-яке серце розтане. Це велике польське місто дійсно древнє, і не дивно, що існує навіть окремий термін в архітектурі: люблінський ренесанс. Туристи з усього світу з'їжджаються подивитися на будівлі в стилі люблінського ренесансу, на середньовічні фортеці, ворота та інші споруди.

А вже скільки в Любліні українських студентів і робочої сили! Адже жити, вчитися і працювати в Польщі хочуть багато людей- їхати недалеко, мова досить проста і зрозуміла, і при цьому - Європейський Союз. Так що не дивно, що квитки на автобус Київ-Люблін у компанії-перевізника "ФОП Новіков А.Л." розходяться дуже добре.


З Києва до Любліна з комфортом: квитки на автобус

А під комфортом ми цього разу маємо на увазі те, що, купуючи автобусні квитки Київ-Люблін, ви отримуєте не тільки можливість дістатися до Любліна, а й можливість цікаво провести в дорозі час - в автобусах "Новікова" є Wi-Fi! Так, бездротове інтернет-з'єднання і розетки - незмінний атрибут кожного автобуса цього перевізника. Так що можна брати з собою ноутбук, смартфон або планшет (а то і все відразу), підключати електроживлення від мережі і користуватися Інтернетом, скільки душі завгодно! Грайте в онлайн-ігри, читайте книги, дивіться кіно ... Та робіть, що завгодно, що не заважатиме сусідам. Ви практично вдома - або навіть, скоріше, на роботі, адже шуміти тут не варто, а ось ефективно попрацювати ви цілком зможете. Словом, Інтернет дає цілий ряд додаткових плюсів до поїздки. А ще в автобусах перевізника "ФОП Новіков А.Л." є кондиціонери і сидіння з відкидними спинками, щоб ви могли спати або просто відпочивати в дорозі.


Київ-Люблін, автобус: ціна квитка

Ну а ціна квитка буде залежати від того, які вам покладаються знижки. Якщо ви студент або пенсіонер старше шістдесяти років, який вибрав для подорожі за маршрутом Київ-Люблін автобус, вартість квитка буде знижена на 5%. Якщо з вами їдуть діти менші семи років, їм надається знижка в 50%, тобто вдвічі. А для дітей менше п'яти, батьки яких сідають разом з ними на автобус Київ-Люблін, ціна квитка знижується на цілих 99%, якщо їм не надається окреме місце. Базову вартість треба дивитися на сайті перевізника "ФОП Новіков А.Л." Ви вводите всі необхідні дані в табличку на головній сторінці, і вам показують наявні рейси з цінами. А також можна заїхати в київський офіс, щоб поспілкуватися з операторами наживо, і відразу ж оплатити квиток.


Як купити квиток Київ-Люблін?

Як вже говорилося вище, можна заїхати в офіс. А можна оплатити квиток через Інтернет - платіжну систему «Приват24» або картою будь-якого банку. Можна зазирнути в найближче відділення банку і зробити грошовий переказ. Крім того, можна скористатися терміналом «ПриватБанку». Варіантів багато, різниця тільки в тому, що в офісі вам відразу видадуть квиток, а при замовленні та оплаті через Інтернет запропонують електронний, який перед поїздкою треба буде роздрукувати. Зате при замовленні квитків онлайн квитки можна не оплачувати відразу, а просто забронювати. Це також очевидно має сенс. Так що не переживайте за майбутню поїздку і їдьте з нами! Ви, безсумнівно, полюбите і нашу компанію, і місто Люблін.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок