Оберіть свою подорож

 Пора їхати в Лодзь та в його кіношколу

 
Кіношкола міста Лодзі - одна з кращих в світі, і студенти з усієї Європи, не кажучи вже про Україну, прагнуть там вчиться. Навіть елементарна статистика підтверджує, що серед випускників бакалаврату київських вузів в області кінематографа хоч хтось та поступає до магістратури в Лодзь. А ще Лодзь - друге за величиною місто Польщі, тут багато вузів і безліч робочих місць, і він розташований всього в ста двадцяти кілометрах від столиці Польщі, Варшави. Тому влітку і на початку осені перед багатьма студентами стоїть завдання купити квиток Київ-Лодзь.
Палаци і маєтки старої Лодзі як і раніше радують око і приваблюють багатьох туристів, спраглих купити автобусні квитки Київ-Лодзь і подивитися на красу міста не тільки через видошукач кінокамери!
 

Як купити квиток на автобус Київ-Лодзь

 
Заходьте на сайт компанії-перевізника ФОП «Новиков Л.А.». Заповнюєте табличку-форму, вписуєте "пункт відправлення - Київ, пункт прибуття - Лодзь, і вказуєте дату. У пункті "виберіть знижку" пропонуються наявні варіанти знижок. У разі пенсіонерів старше шістдесяти років і студентів, що бронюють для поїздки Київ-Лодзь автобус, ціна квитка буде знижена на 5%. В разі дітей до семи років з наданням окремого місця, батьки яких також вважали за краще для подорожі Київ-Лодзь автобус, вартість квитка знижується на 50%. Якщо ж дитині менше п'яти років, і батьки згодні тримати його в дорозі на колінах або на руках, то на автобус Київ-Лодзь ціна квитка офіційно знижена на 99%. Вибирайте на схемі салону підходяще місце і бронюйте квиток!
 

Оплата квитка на автобусний рейс Київ-Лодзь

 
Оплатити квиток можна через платіжну систему «Приват24», через термінал «Приватбанку», банківською картою, можна здійснити грошовий переказ, або ж сплатити готівкою в офісі перевізника ФОП «Новиков Л.А.». Результат один - при успішній оплаті ви отримуєте електронний квиток, роздруковуєте його і їдете з ним на автостанцію.
 
Що чекає вас в салоні автобуса?
Спинки сидінь відкидаються, щоб пасажири могли прийняти напівлежаче положення. Працює кондиціонер. У салоні є безкоштовний вай-фай і розетки - можна сидіти в блогах, на форумах, в соціальних мережах. Все необхідне для того, щоб приємно провести час в дорозі, надано. Подобається опис автобусів? Тоді беріть квитки, ми чекаємо вас в наших автобусах!

Помилка

Ок
Відміна
Ок