Оберіть свою подорож

Придбати квиток Киів-Краків

 
Незабаром збираєтеся відвідати Краків, один з найкрасивіших європейських міст, перлину польської архітектури, великий економічний, освітній та культурний центр Польщі? А, може бути, ви там працюєте або вчитеся? В такому випадку вам обов'язково припаде до смаку наша пропозиція - недорогі автобусні квитки Київ-Краків!


Квитки на автобус Київ-Краків


На сайті офіційного перевізника "Новіков" купити квиток Київ-Краків зовсім нескладно. Весь процес займає всього кілька хвилин і складається з трьох основних етапів: вибору рейсу, бронювання квитків та їх оплати. Опісля електронні квитки роздруковуються на домашньому або будь-якому іншому доступному принтері. Ця система придбання проїзних квитків сьогодні популярна у всьому світі, так як дозволяє мандрівникам економити гроші та особистий час, а також користуватися іншими перевагами придбання квитків через інтернет.

Як вибрати кращий рейс на сайті перевізника "Новіков"? У верхній частині кожної сторінки розташована пошукова форма. Введіть в її поля місто відправлення та місто прибуття, а також дату поїздки, і натисніть кнопку пошуку. В результаті система підшукає підходящі вам рейси, з яких вам потрібно вибрати оптимальний конкретно для вас.
Зробити це нескладно, якщо орієнтуватися на інформацію, зазначену в онлайновому розкладі: вартість квитка Київ-Краків і знижки на нього, час прибуття автобуса на станцію, точний час відправлення автобуса зі станції, подробиці маршруту слідування, а також передбачуваний час в дорозі.


Знижки на квитки до Кракова


Перевізник "Новіков" надає знижки наступним категоріям пасажирів: студентам (5%), пенсіонерам (5%), туристичним групам (10%), а також дітям (50% - до 7 років, і безкоштовний проїзд - дітям до 5 років). З використанням цих знижок ціна квитка Київ-Краків буде набагато менша, ніж було вказано в розкладі спочатку.
Для подорожі вам буде надано сучасний туристичний Автобус Київ-Краків. Ціна квитка на нього доступна пересічному громадянину України, але при цьому траснпорт відповідає основним стандартам ЄС. Крісла з відкидними спинками і кондиціонери забезпечать вам комфорт протягом усіх 887 км шляху, а можливість підзарядити мобільний телефон дозволить вам завжди залишатися на зв'язку.


Бронювання і оплата електронних квитків


Визначилися з рейсом і автобусом? В такому випадку скоріше бронюйте квитки, доки є хороші місця! Вільні місця на онлайн-схемі салону автобуса зафарбовані зеленим кольором. Щоб забронювати квиток на автобус Київ-Краків, вам потрібно відзначити курсором вибрані вами місця, і заповнити форму бронювання, що з'явилася при цьому. В її поля потрібно ввести ваші персональні дані: ім'я, прізвище, номер телефону та електронну адресу. Будьте уважні при введенні даних, так як польські прикордонники дуже ревно ставляться до своєї роботи, і ваші ім'я та прізвище на квитку і в закордонному паспорті повинні повністю збігатися. Крім того, не забудьте перевірити правильність залишених контактів - по ним буде здійснюватися викуп квитків, а також їх використають для зв'язку з вами в разі непередбачених ситуацій.
Протягом терміну бронювання ви повинні оплатити квитки, інакше вони знову стануть доступні для продажу іншим користувачам. Для оплати підходить будь-який спосіб: банківська карта, грошовий переказ, термінал "ПриватБанку", інтернет-банкінг "Приват24", а також готівку. Однак оплата готівкою передбачає відвідування нашого офісу, розташованого в центрі Києва.

Обов'язково роздрукуйте квитки, які отримаєте на свою електронну пошту, інакше вони будуть недійсними, і вас не пустять в автобус!

З усіх питань щодо бронювання та оплати квитків звертайтеся до працівників контакт-центру "Новіков" - вони обов'язково вам допоможуть і оформлять замовлення!
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок