Оберіть свою подорож

 Вперед - в Конін! В маленьке університетське містечко!

 
Що думається, коли чуєш словосполучення "університетське містечко"? Як правило - один великий університет, навколо якого виріс гуртожиток і квартири для здачі в оренду. Конін же абсолютно інший. Колишнє єврейське містечко, Конін об'єднує в собі бароко, готику і необароко - якщо говорити про архітектуру... Але головне - що на площі вісімдесят квадратних кілометрів знаходяться і функціонують: міська вища школа, комерційна вища школа Лодзі (конінська філія), філії відразу двох познанських вузів, гуманітарно-економічна академія Лодзі, і ще два конінських ВУЗа: менеджерський і педагогічно-технічний інститути. Не дуже багато? Та ні, для університетського містечка якраз в самий раз! Уявляєте, скільки там українських студентів? А українських робітників? А туристів, яким цікава архітектура Конина і багата історія міста?
Не дивно, що автобусні квитки Київ-Конін так добре продаються. А де купити квиток на автобус Київ-Конін?
 

Київ-Конін, автобус: ціна квитка і де купити

 
Якщо ви вибрали для поїздки Київ-Конін автобус, вартість квитка буде варіюватися від практично нульової до просто помірної. Справа в тому, що якщо ви їдете з дитиною, якій ще не виповнилося п'ять років і якій не потрібне окреме місце, знижка на дитячий квиток становитиме 99%. А якщо вашій дитині немає ще семи, і він все ж буде їхати на окремому кріслі - тоді знижка менша, але все ж є - 50%. Студенти можуть купити квиток Київ-Конін зі знижкою в 5%; для пенсіонерів, яким більше шістдесяти років, на автобус Київ-Конина ціна квитка буде знижена також на 5%. А щоб дізнатися точну ціну, потрібно на сайті компанії-перевізника ФОП «Новіков Л.А.» заповнити спеціальну табличку: коли, куди і звідки їдете, скільки потрібно місць, чи будуть з вами діти, і чи є ви студентом або пенсіонером. Система автоматично розрахує ціну на ті рейси, які вам підійдуть - і далі можна вибирати місце в будь-якій частині і з будь-якого боку салону - аби були вільні місця. Наступним пунктом ми або бронюємо квиток, щоб викупити його пізніше (або скасувати безкоштовне бронювання і замовити на іншу дату), або викуповуємо відразу. Здійснюється процес покупки через термінали «ПриватБанку», банківською картою будь-якого банку; через платіжну онлайн-систему «Приват24», грошовим переказом в будь-якому банку поблизу, а також в київському офісі компанії. Електронний квиток, який ви отримаєте після оплати, потрібно роздрукувати, щоб пред'явити водієві при посадці - і без проблем поїхати в Конін!

 

Автобуси ФОП «Новіков Л.А.»

 
У всіх автобусах перевізника ФОП «Новіков Л.А.» працюють кондиціонери, що не дає можливості сказати потім: "так душно було, більше з ними не поїду". О ні, тут як раз нема до чого причепитися. А ще у всіх автобусах "Новікова" відкидаються спинки сидінь (щоб ви могли поспати) і є Wi-Fi. А це ж дуже важлива деталь! Можна підключити ноутбук (або планшет, або смартфон) в розетку прямо в автобусі, під'єднатися до мережі і займатися, ніж душа забажає: читати, писати, коментувати пости в Інтернеті, працювати, грати в ігри, дивитися відео. І замовити зворотний квиток теж не проблема! Так що не втрачайте часу, замовляйте квиток з Києва до Конін - вам сподобається!

Помилка

Ок
Відміна
Ок