Оберіть свою подорож

Придбати квиток Київ-Катовіце

 
Катовіце - один з тих міст, через які часто лежить шлях в подорож по Польщі або в загальноєвропейському турі, так як це місто є найбільшим транспортним вузлом Польщі, з великим залізничним вокзалом, звідки можна доїхати до різних міст Європи, і з міжнародним аеропортом в 30 км від міста. На цій сторінці ви можете придбати онлайн недорогі автобусні квитки Київ-Катовіце!


Квиток на автобусний рейс Київ-Катовіце


Можливість покупки квитків онлайн економить ваш час і гроші. Вам не потрібно буде їхати на автостанцію і стояти в черзі, щоб отримати свій квиток - досить знати основи роботи в інтернеті і витратити кілька хвилин свого часу. Щоб купити квиток Київ-Катовіце, вам потрібно на нашому сайті вибрати рейс, забронювати на ньому місця, оплатити квитки, а після цього роздрукувати отримані квитки на будь-якому доступному принтері.

Для пошуку подходящих рейсів використовується форма у верхній частині сторінки. Там вже повинні бути вказані місто відправлення та місто прибуття, і вам потрібно тільки вписати в потрібне поле дату, призначену для подорожі. Після цього натисніть кнопку пошуку. В результаті на екрані з'явиться перелік відповідних вам рейсів, з яких ви зможете вибрати оптимальний конкретно для вас варіант.

Зробити кращий вибір вам допоможе онлайн-розклад, в якому вказується така корисна і потрібна інформація, як вартість квитка Київ-Катовіце, можливі на нього знижки, точний час відправлення і прибуття автобуса, передбачуваний час, який ви проведете в дорозі, а також тривалість маршруту і його деталі.

Що стосується знижок, то перевізник "Новіков" дає можливість заощадити тим, хто цього потребує: студентам, пенсіонерам, дітям, туристичним групам, а також дітям різного віку. Розмір знижки становить від 5% до 10% (крім дитячої знижки - діти отримують знижку 50% або подорожують безкоштовно, в залежності від віку). З урахуванням знижки ціна квитка Київ-Катовіце буде набагато менше базової суми, вказаної на сайті спочатку.


Бронювання і оплата електронних квитків


Коли визначитеся з рейсом, приступайте до бронювання квитків. Вам знадобиться для того, щоб зарезервувати квиток на автобус Київ-Катовіце, заповнити спеціальну форму, куди ввести ваші персональні дані: ім'я, прізвище, номер телефону та адресу електронної пошти. Ретельно перевірте написане, так як ви їдете через кордон, а завзяття польських прикордонників всім відомо: надруковані на квитку ім'я та прізвище повинні відповідати тому, що написано в вашому закордонному паспорті. Крім того, прослідкуйте, щоб в контактах не було допущено помилок, так як вони потрібні для викупу квитків.

Як оплатити електронні квитки? Для цього ви можете скористатися будь-яким зручним способом з нижче перерахованих: оплатити банківською картою, зробити грошовий переказ в будь-якому банку, перерахувати необхідну суму через термінал "ПриватБанку" або інтернет-банкінг "Приват24", а також просто сплатити готівкою. Однак в останньому випадку вам потрібно буде відвідати наш офіс, розташований в центрі Києва.

Що стосується транспорту, то ви можете не турбуватися: автобус Київ-Катовіце, ціна квитка на який включає в себе всі надані в салоні зручності, являє собою сучасний туристичний транспорт. Кондиціонери та зручні крісла з розкладним механізмом, а також наявність зарядного пристрою для мобільного телефону дозволить вам з комфортом провести 950 км дороги.

Якщо у вас залишилися питання щодо бронювання і оплати електронних квитків, звертайтесь за вказаними на сайті телефонами в Контактний центр перевізника "Новіков"  - доброзичливі оператори з радістю нададуть вам консультацію і допоможуть оформити замовлення!
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок