Оберіть свою подорож

Повернутися до Рівного з Катовіце

 
Подорож в Україну з Польщі, як правило, планують ще в Україні: переглядають сайти, дізнаються ціни, придивляються до зручних рейсів. Катовіце - зручне місто, з якого розходяться шляхи-доріжки у багато напрямків, в тому числі і в Рівне. Перевізник “ФОП Новиков Л.А.” пропонує купити квиток Катовіце-Рівне за доступними цінами.
 
Якщо ви виберете для подорожі Катовіце-Рівне автобус, ціна квитка порадує вас своєю низькою вартістю, а автобуси - рівнем комфорту. Якщо ви не впевнені, що за таку ціну вам нададуть комфортабельний автобус європейського класу, то можете оцінити автобуси на нашому сайті.
 

Катовіце-Рівне: автобус, вартість квитка

 
На сайті надається можливість оцінити автобуси, для чого надані їх фотографії. Ви можете бути впевнені, що крісла в цих автобусах з відкидними спинками, так що ви зможете досить комфортно дрімати в дорозі. Якщо ж вам не до вподоби сон в дорозі, то до ваших послуг є мережа безкоштовного Wi-Fi і розетки для зарядки гаджетів. Ви не будете нудьгувати у відриві від міжнародного інформаційного поля, соціальних мереж і новинних стрічок. Також в салонах присутні кондиціонери, щоб вас не дратували високі/низькі температури. Більш того, ви самі вибираєте місце в салоні, на якому бажаєте провести всі 12-14 годин в дорозі.
 
На автобус Катовіце-Рівне ціна квитка стартує від 500 грн. Перевізник пропонує зменшити цю ціну, скориставшись наданими знижками. Так, для дітей у віці до 12 років - вартість квитка обійдеться в 50%, а малюки до 2 років, які не займають місця, проїдуться зі знижкою в 99%! Студентам і пенсіонерам знижується вартість на 5%, а групам людей від 10 осіб - на 10%.
Автобусні квитки Катовіце-Рівне іменні, тому при оформленні квитка вказуйте своє ім'я та прізвище латиницею - так, як записано в закордонному паспорті, буква в букву. Ця інформація буде перевірятися при посадці, а також на кордоні. Не кожного суворого прикордонника розчулиш історією про друкарську помилку - ці люди не схильні довіряти мандрівникам.
Оплатити квиток на автобус Катовіце-Рівне ви можете за допомогою платіжної картки або банківського переказу з будь-якого банку, допомогою терміналу «Приватбанку» або системи інтернет-банкінгу ( «Приват24», «Star24»). Якщо ви не довіряєте електронним способам оплати, то завжди можете приїхати в київській офіс компанії і купити квиток на місці. Однак їхати з Рівного заради квитка Катовіце-Рівне - марна трата вашого часу, якщо є інші способи оплати.
 
Якщо ви не впевнені, що виїдете з Катовіце день в день, але бажаєте убезпечити себе наявністю квитка - бронюйте! На сайті перевізника доступна опція бронювання квитка. Ви нічого не платите при бронюванні, можете в будь-який момент викупити квиток або ж повернути його.
 
При посадці пред'являйте роздрукований квиток і закордонний паспорт, займайте своє місце в салоні і налаштовуйтесь на довгу дорогу до Рівного.
 
Приємної подорожі і до зустрічі на сайті перевізника і на автовокзалі!
 
Якщо вас залишилися питання з приводу придбання, оформлення, бронювання, дзвоніть нам за телефонами +38 (073) 045-1589, +38 (068) 950-1062, +38 (066) 359-0698 ПН-ПТ 09: 00-19: 30, СБ-ВС 10: 00-17: 30. Наші менеджери завжди готові детально роз'яснити що, де, і як.

 

Помилка

Ок
Відміна
Ок