Оберіть свою подорож

Як купити квиток Катовіце-Львів

 
Катовіце вважається зручною точкою для початку шляху як по території Польщі, так і в інші країни. У Катовіце кілька переваг: аеропорт, куди сідають літаки лоу-кост, величезний автовокзал і зручні залізниці з поїздами, готовими доставити людей, куди їм потрібно. Саме тому багато мандрівників вибирають Катовіце своєю точкою прибуття в Польщу і точкою відправлення - з Польщі.
 
Львів - не просто точка на карті, це місто, близьке до кордону з Польщею, готове прийняти і відправити сотні мандрівників в обидві сторони. Також з ж/д вокзалу Львова відправляються потяги в усі напрямки України. Багато хто вибирає автобусні квитки Катовіце-Львів для того, щоб перетнути кордон, а потім добираються туди, куди потрібно за допомогою місцевих доріг і місцевого транспорту.

 

Катовіце-Львів: автобус, вартість квитка

 
Коли ви вибирали для дороги Катовіце-Львів автобус, ціна квитка превалювала над іншими причинами і видами транспорту? Неважливо, так це чи ні, але вам буде цікаво дізнатися, що квиток на автобус Катовіце-Львів без урахування знижок коштує в середньому 500 грн. Коли ви вибираєте зручний для себе автобус Катовіце-Львів, ціна квитка вказується праворуч.
Автоматична система пошуку знайде вам рейси на потрібну дату - їх он як багато! Напрямок Катовіце-Львів надзвичайно популярний, і ви можете купити квиток чи не в день виїзду і з зручністю влаштуватися в автобусі. Так ось, після того, як система знайшла вам всі рейси, ви вибираєте той, який підходить вам за часом. Якщо таких декілька, то вибрати найбільш підходящий рейс допоможуть знижки.
 
Перевізник ФОП «Новіков Л.А.» розробив зручну гнучку систему знижок. Якщо ви студент, то можете вибирати між знижкою в 5% і в 10%. Якщо ви батько, то ваші діти користуються різноманітними знижками різної цінової категорії, в залежності від віку. Також знизити для себе ціну можуть пенсіонери та група людей від 10 осіб. Не на всі рейси діють знижки, так що уважно читайте пропозицію. Знижки вказані двічі: під ціною квитка і біля поля «Виберіть місце» в формі оформлення квитка. Ви обов'язково виберете собі зручну знижку і зручний же рейс.
 
Вибравши рейс, ви переходите до оформлення квитка. Це включає в себе вибір місця в салоні, введення ​​імені та прізвища на латиниці і кирилиці, а також контактної інформації.
 
Всі квитки на автобуси міжнародного сполучення іменні, так що ви можете виїхати до Львова виключно за іменним квитком. Незважаючи на те, що ви їдете в Україну, де в ходу кирилиця, вказувати своє ім'я і прізвище на квитку потрібно на латиниці. Саме латинська абетка є обов'язковою для документації в міжнародних перевезеннях. Для того, щоб дізнатися, як пишеться ваше ім'я та прізвище, загляньте в закордонний паспорт.
 
Ваші контакти - ім'я та прізвище на кирилиці, телефон, електронна пошта - потрібні нам для оформлення квитка, підготовки для його оплати і зв'язку з вами. Це загальна практика для пасажирських перевезень.
 
Оплатити квиток ви можете як готівкою - в київському офісі компанії (вул. Б. Хмельницького, 16-22) або через касу будь-якого банку, так і в безготівковій формі - за допомогою банківської картки будь-якого банку, через термінали «Приватбанку», за допомогою інтернет -банкінгу (для власників рахунку в «Приватбанку» - це система «Приват24»).
 
Після оплати квиток прийде вам на пошту. Ви повинні роздрукувати його - для міжнародних перевезень наявність роздрукованого квитка є обов'язковим! При посадці в наш автобус (на квитку вказано місце відправлення: автовокзал Катовіце) ви повинні пред'явити цей квиток та закордонний паспорт, що засвідчує вашу особу.
 
Автобуси перевізника ФОП «Новіков Л.А.» - це туристичні комфортабельні сучасні автобуси європейського класу. Ви можете користуватися безкоштовним Wi-Fi під час поїздки і бути в курсі всіх новин і подій, дивитися кіно, слухати музику і не переживати ні за трафік, ні за заряд батареї. Для своєчасної підзарядки батареї вашого гаджета в автобусі є розетка. Вони встановлені в салоні поряд з кондиціонерами. У салоні підтримується приємна температура, і ви максимально комфортно доїдете до Львова.
 
До зустрічі на автовокзалі! Доброї вам поїздки!

Помилка

Ок
Відміна
Ок