Оберіть свою подорож

Автобусні квитки Катовіце-Київ


У дитинстві ми мріємо поїхати далеко-далеко, туди, де нас чекають найбільш захопливі враження, найнесподіваніші відкриття і найвірніші друзі. Хто не уявляв свій політ в космос і занурення в океан? Хто не шукав скарби на таємничих берегах і не збирав потайки похідний рюкзак? Діти виросли і мрії виросли разом з ними. Тепер мріється не про абстрактні дивовижні таємниці, а про архітектуру в стилі бароко або рококо, і не лише мріється, а й планується поїздка до Польщі із зупинкою в Катовіце. І ось уже віза готова, сумка зібрана, автобусні квитки стирчать в кишені - можна відправлятися в дорогу!

Стоп!
Нічого не забули в солодкій картині себе перед поїздкою? Ні? Точно-точно? Улюбленого кота пристроїли сусідці з наказом поливати не менше улюблений кактус? Так-так, і за рибками доглянуть, і мама відпустила, і на роботі заяву на відпустку підписана, схвалена і відпускні виплачені.
Все це, звичайно, добре і чудово, але ви ж не залишаєтеся в Польщі назовсім? Ви ж продумали, як будете повертатися? Точно? А якщо перевірити? От скажіть, Катовіце-Київ автобуса вартість квитка яка?


Підводні камені повернення на батьківщину або як купити квиток Катовіце-Київ

Насамперед треба відзначити той факт, що на відпочинку дуже легко витрачаються гроші, тому краще заздалегідь продумати, як будете добиратися додому. «ФОП Новіков» пропонує прекрасні автобуси Катовіце-Київ, ціна квитка на які вкрай розумна. У вас ще залишиться багато грошей на прогулянки, смачні польські страви та відвідування всіх по порядку музеїв.

Не дивіться на ціну квитка на сайті так пильно, краще зверніть увагу, чи немає там надпису: «Знижка!» Як правило, на квиток на автобус Катовіце-Київ існують різноманітні знижки: дітям, пенсіонерам, студентам.
Самі автобуси прекрасно пристосовані до далеких переїздів. Вони переправили до Києва безліч народу і переправлять ще по дорозі Катовіце-Київ. Автобус, ціна квитка на який відповідає як дорозі, так і наданим зручностям, обов'язково вас порадує. Тут є все для комфортної подорожі: вай-фай, щоб зануритися в пучину Інтернету, кондиціонери і крісла з відкидними спинками. Якщо розрядиться телефон або планшет, пошукайте розетки: в салоні обов'язково є розетка. І, можливо, навіть не одна.

Щоб було легко перетнути кордон, правильно заповнюйте документи. У міжнародних проїзних документах для запису паспортних даних використовується латиниця. Так що заповнюйте форму бронювання на сайті, переписуючи їх зі свого закордонного паспорта, і постарайтеся не робити помилок, щоб потім не було прикро за витрачені гроші.
Головна зручність покупки квитків через інтернет: комфорт. Ви можете вибрати зручний рейс, подивитися місце і час відправлення, завантажити карту автовокзалу. Ви також вибираєте місце в салоні автобуса і спосіб оплати. Оплатити квиток можна будь-якими зручними способами: від Приват24 до банківського переказу. Ми приймаємо оплату за допомогою картки, терміналу, інтернет-банкінгу.

Novikoff надає також послуги бронювання квитка. Якщо з якихось причин ви не можете купити квиток тут і зараз, ви можете забронювати його і викупити потім. Уважно читайте умови бронювання і не пропустіть момент викупу, інакше ваше чудове місце відійде комусь іншому!

Купівля автобусних квитків до Києва у Novikoff позбавляє від величезних проблем з чергами, незадоволеними пасажирами, біганиною по автовокзалів та інших дрібних, але таких дратівливих незручностей.
Тут все для вашої зручності і комфорту!

Приємної подорожі!

 

 

Помилка

Ок
Відміна
Ок