Оберіть свою подорож

 Із Черкас - в обитель польської готики Радом!

 
Польська готика - це маленьке містечко Радом, що в ста кілометрах від Варшави, польської столиці. Чи збираєтеся в тур по Європі? Або маєте намір подивитися Польщу? Чи ви живете більшу частину року в Польщі, а тепер вирішили дізнатися більше про цю країну? Таке питання не випадкове, адже в Польщі безліч українських студентів! Хлопці хочуть отримати серйозну освіту і європейський диплом, а куди за цим їхати, як не в Польщу, якщо мова проста для того, хто володіє українською, а країна поряд? А також в країні повно робочих за контрактом з України - Польща надає безліч можливостей заробити гроші. Роботодавці зазвичай оплачують проживання, харчування та інші важливі витрати співробітника, так що гроші можна витрачати мінімально, а через пару років повернутися додому в Черкаси при грошах.

Та що б ви не робили в Польщі, рано чи пізно ви зберетеся додому в Україну. Так чому б не поїхати спочатку в Радом, щоб подивитися на його готичну красу, а потім вже рухатися далі? Купуйте автобусні квитки Черкаси-Радом прямо зараз!
 

Автобусний квиток на автобус Черкаси-Радом

 
Чому ми пропонуємо вам квитки на автобус? Тому що це економніше, і в деякому роді - зручніше. Тому що в салоні кожного автобуса перевізника "ФОП Новіков А.Л." є кондиціонери, і завдяки цьому не душно; є відкидні спинки у сидінь і це дозволяє їхати в зручному положенні; є розетки, і можна заряджати будь-які гаджети і, що найважливіше, є бездротовий Інтернет, тобто Wi-Fi. При наявності вай-фаю будь-яка поїздка стає вкрай цікавою, адже можна працювати, вчитися, читати, спілкуватися, дивитися кіно і забавні відео, читати новини, не кажучи вже про онлайн-ігри і соціальні мережі! Бачите, як важливо купити квиток Черкаси-Радом саме у перевізника "ФОП Новіков А.Л."?

 

Черкаси-Радом, автобус: ціна квитка

 
Ціну квитка знижено максимально з урахуванням інтересів обох сторін: щоб і автобуси продовжували ходити, і пасажири продовжували в них їздити. Для пенсіонерів старше шістдесяти років та студентів денної форми навчання будь-якого вищого навчального закладу, які зібралися в подорож і вибрали для поїздки за маршрутом Черкаси-Радом автобус, вартість квитка знижується на 5%. Маленьким дітям, яким ще немає семи років, при наданні окремого місця надається знижка в 50%, а якщо дитині немає ще й п'яти, і вона буде їхати на ручках, сідаючи в автобус Черкаси-Радом, ціна квитка для такого малюка буде знижена на 99 %. Щоб дізнатися конкретні суми, вкажіть, який вас цікавить рейс, які покладаються знижки, і скільки чоловік їде. Система сайту відповість практично миттєво!

 

Купівля електронних квитків з Черкас в Радом

 
А тепер - вибирайте місця в салоні! Хочете сидіти біля вікна? Або біля проходу? Цікавить передня частина автобуса, або хвостова? А може, краще б в середині? Всі вільні місця доступні або для бронювання (скасування бронювання, між іншим, безкоштовне), або для моментального викупу, щоб отримати електронний квиток. Якщо хочете оплатити, не відходячи від комп'ютера - скористайтеся "ПРИВАТ24" (у всіх власників рахунків "Приватбанку" є доступ до цієї системи онлайн-платежів) або банківською картою. Якщо плануєте прогулятися - можна підійти до найближчого терміналу "ПриватБанку" або заглянути в найближчий банк (абсолютно будь-який), і здійснити грошовий переказ. А потім просто не забудьте роздрукувати електронний квиток!
 
Ми чекаємо вас на автостанції в Черкасах, щоб їхати в Радом разом!

Помилка

Ок
Відміна
Ок