Оберіть свою подорож


АКЦІЯ на усіх рейсах:

 
  • - 50% знижка на зворотний квиток при купівлі квитків туди і назад одним замовленням (RoundTrip).
  • - 20% знижка при купівлі квитка в одну сторону.
 
Подорожуй з перевізником «Новіков» та заощаджуй!
 
 

Купити квиток в Познань


Познань - п'яте по населенню польське місто. В Познань їдуть відпочивати, в Познань їдуть вчитися. Тому автобусні квитки Черкаси - Познань завжди користуються стабільним попитом у самих різних категорій населення. На нашому сайті novikoff.com.ua ви можете придбати їх в режимі онлайн, витративши мінімум коштів і часу.

Щоб купити квиток Черкаси - Познань, досить зайти на сайт, вибрати місто відправлення та місто прибуття, а також дату поїздки, потім натиснути кнопку «Пошук». Ви тут же побачите доступний рейс, доступні знижки, завдяки яким на автобус Черкаси - Познань ціна квитка буде нижче, зможете вибрати місця в автобусі і ввести ваші персональні дані, щоб забронювати або купити квиток.

На автобус Черкаси - Познань ціна квитка - 1000 грн. Також доступні знижки від перевізника, завдяки яким Черкаси - Познань автобус вартість квитка може бути ще нижчою.

Після оплати квиток на автобус Черкаси - Познань буде доставлений на вашу електронну пошту. Не забудьте роздрукувати його перед поїздкою, щоб пред'явити водію. Рейс виїжджає з Черкас (Автовокзал, вул. Крупської, 7) о 13:35 і прибуває в Познань (Автовокзал, ул.Stanislawa Matyi, 2) на наступний день о 14:15.


Познань: місто науки і старовини


Познань - не тільки одне з найбільших, але ще й одне з найстаріших міст Польщі. Недарма тут до всього можна застосувати епітет «найдавніший»: Королівський замок - фортеця 13 століття, Кафедральний собор Святих Петра і Павла - найдавніша церква в усій Польщі, Ратуша 13-16 століття. Знайомство з Познанню краще починати зі Старого міста. І навіть лише там можна затриматися не на день і не на два! Стільки всього потрібно зробити: прогулятися по площі Ринок, подивитися міську Ратушу з фонтаном Прозерпіни навпроти (поруч з фонтаном навіть зберігся ганебний стовп), історичний музей Познані, оцінити зразки старої зброї у Великопольському військовому музеї, відвідати Королівський палац, францисканську церкву і церкву Діви Марії і святого Станіслава, палац Дзялінскіх (зараз належить Польської академії наук), а ще - обов'язково “заморити черв’ячка” познанськими рогаликами святого Мартіна.

А ще радимо спробувати дізнатися секрет кожного будинку на Ринковій площі. Адже кожен з цих яскравих, ніби пряникових будиночків зберігає свою історію. Наприклад, в одному з них зараз розміщується Музей народних інструментів (один з найбільших в Європі!), Але примітний він навіть не стільки своєю величезною колекцією інструментів з усіх кінців світу, скільки фортепіано, на якому грав сам Фредерік Шопен. Ще один будинок називається «Під дахом», і це теж не випадково: колись в ньому зупинявся проїздом король Август II, який з необережності випав з його вікна. Історія могла б бути сумнішою, якби не сусідній дах, що врятував життя королю.

Є що подивитися і в музеях - Національному, відомому своєю величезною колекцією польського живопису, і Археологічному, в Музеї бджільництва. Варто відвідати щорічний Свентоянський ярмарок, Мальтанське озеро ...
Однак, напевно, найбільш знаменитим і популярним місцем у Познані є Тумський острів, місце, де почалася вся історія міста, і де був побудований Кафедральний Собор Петра і Павла, тільки уявіть, почалося будівництво ще в 12 столітті! Вітражі, скульптури, справжнісінькі лицарські надгробки і Золота каплиця (мавзолей перших польських правителів), що викликають щире захоплення. Поруч з собором знаходяться два військово-історичних музею і будівля Академії Любранського - перше в Познані вищого навчального закладу.

До слова, Познань була і є одним з освітніх центрів Польщі. Тут знаходяться такі відомі навчальні заклади, як Познанський Економічний університет (один з найстаріших і один з кращих польських державних економічних ВНЗ), університет Адама Міцкевича (в 2019 році він відзначатиме столітній ювілей від дня свого заснування), Інститут іноземних мов ім. Богуміла Лінде та інші заклади, які користуються попитом серед польських та іноземних абітурієнтів.

 

Помилка

Ок
Відміна
Ок