Оберіть свою подорож


АКЦІЯ на усіх моїх рейсах:

 
  • - 50% знижка на зворотний квиток при купівлі квитків туди і назад одним замовленням (RoundTrip).
  • - 20% знижка при купівлі квитка в одну сторону.
 
Подорожуй з перевізником «Новіков» та заощаджуй!
 
 

Купити квиток Черкаси-Люблін: шляхом польських королів


Це місто удостоювалося уваги самих польських королів під час їх подорожей з однієї столиці в іншу (тобто, з Кракова до Варшави), у цього міста шість українських міст-побратимів, серед яких - Луцьк, Львів, Суми і Полтава. Звичайно ж, мова йде про Люблін. Кожен повинен хоч раз побувати в цьому місті - одному з найбільш чарівних польських міст. Тим більше, що з Черкас туди можна дістатися менш ніж за 16 годин. Додайте до цього зручний сервіс покупки квитків, знижки, завдяки яким на автобус Черкаси - Люблін ціна квитка доступна кожному, а також автобус, оснащений всім необхідним для поїздки. Одним словом, саме час замовити автобусні квитки Черкаси — Люблін!


Квиток на автобус Черкаси-Люблін


Щоб купити квиток Черкаси - Люблін, знадобиться буквально пару хвилин. Не потрібно нікуди їхати, достатньо зайти на сайт novikoff.com.ua, вказати пункт відправлення і пункт прибуття, дату поїздки, і просто натиснути «Пошук». Потім залишиться тільки вибрати зручне місце в автобусі, заповнити форму з необхідними персональними даними та забронювати або оплатити квиток (карткою, через сервіс «Приват24», в терміналах самообслуговування або в касах банків України).

На автобус Черкаси - Люблін ціна квитка - 650 грн. Зверніть увагу на доступні знижки (для дітей, студентів та пенсіонерів), що робить вартість ще нижче.

Після того як квиток на автобус Черкаси - Люблін буде оплачено, він прийде на вашу електронну пошту. Не забудьте роздрукувати його перед поїздкою - квиток необхідно буде пред'явити при посадці на автобус.

Рейс відправляється з Черкас (автовокзал, вул. Крупської, 7) о 13:35, в Люблін (автовокзал, вул. Al. Tysiąclecia, 6) автобус прибуває о 05:05. Трохи відпочивши в готелі, ви можете почати знайомство з містом з самого ранку, не втрачаючи ні хвилини!


Люблін: історія і сучасність


У Любліні все дихає історією - адже тут бували великі королі давнини! А тепер і ви можете пройти їх дорогою, почавши своє знайомство з Любліном з Краківського передмістя - саме так називається зараз пішохідна вулиця, розташована на місці колишнього Королівського шляху з Кракова. Прогулюючись тут, неодмінно знайдіть фонтан з символом міста, а також зайдіть подивитися на Краківську браму - головний в'їзд в Старе місто з боку тодішньої столиці - Кракова. Усередині воріт знаходиться музей історії Любліна, а поруч - Готична, або Полукруглая вежа, яка теж була частиною укріплень міста.

Ще одна не менш відома вежа - Тринітарська, датується 17 століттям, крім того, на сьогодні це найвища будова в Любліні (висота вежі - 65 м).

Вистачає в Любліні та храмів: Домініканський монастир (відомий як Базиліка Святого Станіслава, єпископа і мученика) - один з найстаріших костьолів Любліна (старіший 760 років!), костьол Божої Матері переможної, побудований на честь перемоги у Грюнвальдській битві, Православний собор, руїни костьолу святого Архангела Михаїла.

Люблін відомий і своїм Старим містом з будинками в стилі ренесансу, і обеліском на честь Люблінської унії, а крім того, величезною кількістю зразків архітектури 16-17 століть: палац Чарторийських, палаци Собеських, Любомирських, Потоцьких - і у кожного своя історія, свої легенди .

Не можна обійти увагою величезний музейний комплекс, розташований в Люблінському замку - Люблінський музей, що зібрав величезну кількість експонатів за археологічною, військово-історичної, нумізматичної, художньої та етнографічної тематиками, і філії музею, такі як літературний музей імені Юзефа Чеховича і маєток Вінцент Поля (біографічний музей поета і географа Вінцент Поля).

 А в музеї люблінського села і в ботанічному саду можна не тільки дізнатися щось нове, але і відпочити від міста і його суєти. До слова, ботанічний сад Любліна заслуговує на окрему увагу, адже тут на 25-ти га землі росте близько 106 дерев старше 100 років. Це відмінне місце як для наукових досліджень, так і для відпочинку.

 

Помилка

Ок
Відміна
Ок