Оберіть свою подорож


АКЦІЯ на усіх моїх рейсах:

 
  • - 50% знижка на зворотний квиток при купівлі квитків туди і назад одним замовленням (RoundTrip).
  • - 20% знижка при купівлі квитка в одну сторону.
 
Подорожуй з перевізником «Новіков» та заощаджуй!
 
 

Польські канікули в Лодзі


Лодзь - одне з найбільших міст Польщі, центр польської промисловості, розташоване всього лише в 120 км від Варшави. Близькість до столиці, багата історія і розвинена інфраструктура роблять це місто відмінним туристичним місцем. Без роздумів купуйте автобусні квитки Черкаси — Лодзь!

Купити квиток Черкаси - Лодзь можна прямо на сайті novikoff.com.ua. Для цього заповніть форму пошуку, вказавши місто відправлення та місто прибуття, а також дату поїздки, і натисніть «Пошук». Потім ви зможете вибрати місця в автобусі, ознайомитися з доступними знижками (на автобус Черкаси - Лодзь ціна квитка також залежить від них) і забронювати безкоштовно чи відразу оплатити квиток.

На автобус Черкаси - Лодзь ціна квитка - 900 грн. Зверніть увагу, що на рейс діють знижки від перевізника, завдяки яким Черкаси - Лодзь автобус вартість квитка може бути ще нижче.

Після того, як квиток на автобус Черкаси - Лодзь буде оплачений, він прийде на вашу електронну пошту. Просто роздрукуйте його і пред'явіть при посадці на автобус. Не забудьте перевірити перед поїздкою наявність візи і медичної страховки.


Лодзь: улюблене місто Девіда Лінча

 
Місто досить старе (засноване в 13 столітті), тому подивитися тут точно є на що. На одній тільки головній вулиці міста, Пьотрковській, розмістилося близько 7 пам'ятників та 20 історичних будівель. Обов'язково внесіть в ваш список пам'яток і знайдіть в Лодзі:
  • пам'ятник Трьом Фабрикантам;
  • лава Юліана Тувіма;
  • скринька Владислава Реймонта;
  • рояль Артура Рубінштейна;
  • пам'ятник Леону Шиллеру;
  • пам'ятник Жителям Лодзі Межі Тисячоліть;
  • алея зірок польського кіно.

Здавалося б, велике промислове місто навряд чи здатне здивувати видатною архітектурою або великою кількістю пам'яток. Лодзь успішно доводить, що це не так. Будучи містом фабрикантів і багатих польських промисловців, за кількістю визначних будівель Лодзь нічим не поступається іншим містам Польщі - фабриканти, намагаючись перевершити один одного, будували свої будинки з максимальним розмахом. Тільки подивіться на назви: палац Ізраїлю Познанського (найбільша резиденція фабриканта в Польщі, зараз - музей історії міста), вілла Едуарда Хербста, палац Карла Шейблера (зараз - музей кінематографії, примітний також старовинним парком Зьрудліска, що знаходиться поруч з ним), вілла Рейнхольда Ріхтера, палац Маврикію Познанського (нині музей сучасного мистецтва), палац Карла Познанського (зараз цю будівлю займає Музична академія), вілла Леопольда Кіндерманна (зараз - Міська художня галерея), палац Роберта Бідерманна (в даний час - Лодзький університет). І це - лише мала частина!

Вистачає в Лодзі і фабрик, деякі з них нітрохи не поступаються іншим пам'яткам, наприклад, популярна серед туристів Біла фабрика, де зараз розташований Музей текстилю.

А всесвітню славу Лодзь отримав завдяки своїй ролі в кінофільмі - саме тут знаменитий американський режисер Девід Лінч зняв «Внутрішню імперію». До слова, Лодзь — одне з улюблених міст режисера. Хтозна, може бути, незабаром Лодзь стане і вашим улюбленим містом?

Помилка

Ок
Відміна
Ок