Оберіть свою подорож


АКЦІЯ на усіх моїх рейсах:

 
  • - 50% знижка на зворотний квиток при купівлі квитків туди і назад одним замовленням (RoundTrip).
  • - 20% знижка при купівлі квитка в одну сторону.
 
Подорожуй з перевізником «Новіков» та заощаджуй!
 
 
 

Купити квиток в Конін за 15 хвилин!

 
Мало хто бажає їхати на автовокзал і вистоювати черги, щоб купити квиток. Більшість сучасних українців освоїло онлайн-покупку квитка і думати забуло про черги. Приєднуйтесь і ви до цього кола!
 

Купити квиток Черкаси-Конін онлайн: швидко, легко, недорого

 
Чому не купують квиток на автобус Черкаси-Конін онлайн? Вважається, що в інтернеті живуть або «тролі», або шахраї. Тобто автобусні квитки Черкаси-Конін не мають такої ж сили, що підтверджує раво на проїзд, що і куплені в касі автовокзалу. Нісенітниця! Придбані онлайн квитки - іменні, із зазначенням всіх необхідних реквізитів, роздруковані та пред'явлені прикордоннику для перевірки - володіють тими ж властивостями пропуску через кордон, що і куплені в касі. Вся різниця - в папері і способі отримання.

 

Черкаси-Конін: автобус, вартість квитка

 
На автовокзалі ви не можете побачити, на якому автобусі поїдете, а при покупці онлайн - можете. У розділі «Мої автобуси» на сайті novikoff.com.ua представлені фотографії красенів, що курсують по дорозі в Конін. Всі ці автобуси - сучасні комфортабельні автобуси європейського класу. Вам будуть доступні кондиціонер, відкидні спинки крісел, безкоштовний вай-фай і розетки. Ви зможете дивитися фільми або працювати - і не переживати за витрачені мегабайти трафіку. Ви можете виспатися в дорозі і приїхати бадьорим, повним сил і енергії, готовим до здійснення різних подвигів: трудових, туристичних, дружніх.
 
Після того, як оціните дорогу Черкаси-Конін, автобус, ціна квитка вам теж сподобається. Дізнатися, які ціни є на цей напрямок, ви можете, знайшовши доступні на необхідну дату автобусні рейси. Вгорі сайту розташована форма пошуку рейсу. Вводите назву міста відправлення і прибуття, дату. Система знаходить вам підходящі автобусні рейси. Зправа в цьому списку вказані ціни на кожен автобус Черкаси-Конін.
 
Ціна квитка не остаточна, якщо ви ставитеся до пільгових категорій населення. Перевізник «ФОП Новіков Л.А.» в пільгові категорії визначив студентів, пенсіонерів і дітей, а часом готовий надати знижку та іншим категоріям громадян. Наприклад, групам від 6 осіб. Дізнатися, які знижки є і чи відноситеся ви до пільговиків можна, прочитавши список знижок на кожен рейс під ціною квитка. Ця інформація дублюється таким же списком в поле вибору знижки, де ви відзначаєте обрану знижку.
 
Після того, як ви вибрали рейс, ви вибираєте місце в салоні і вказуєте своє ім'я та прізвище латиницею. Так як всі автобусні квитки іменні, оформляються на кожну людину, при покупці вказуйте ім'я та прізвище латиницею. Правильність написання імені та прізвища на латиниці потрібно звіряти з даними закордонного паспорта. Якщо ви помилитеся хоч в одній букві, то квиток вважається оформленим не на ваше ім'я.
 
Контактні дані (ПІБ на кирилиці, номер телефону, адреса електронної пошти) потрібні для того, щоб оформити оплату квитка. Ви можете оплатити квиток за допомогою платіжної картки будь-якого банку, за допомогою інтернет-банкінгу «Приват24», за допомогою банківського переказу через касу будь-якого банку, через термінал «Приватбанку», або приїхати до київського офіс компанії (див. розділ «Контакти»).
 
Якщо ви все ще роздумуєте, їхати чи ні, коли їхати, то рекомендуємо забронювати безкоштовно квиток. Цим ви збережете гроші, які не повертаються в повній мірі при поверненні купленого квитка, і будете більш гнучкі при виборі дати поїздки і рейсу, зберігаючи при цьому право на поїздку в обрану дату. Головне, вчасно оплатити заброньований квиток!
 
Якщо ж ви твердо впевнені у своєму рішенні, сміливо купуйте квиток на автобус, роздруковуйте його - і ласкаво просимо на автовокзал. Автобус готовий відправитися в Конін.
 
Гарної подорожі!

Помилка

Ок
Відміна
Ок