Перший автобусний лоукост в Україні!

Автобус з України до Польщі

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт перевізника «ФОП Новіков Л.А.»! Тут ви зможете подивитися розклад наших автобусів Київ-Варшава, Київ-Вроцлав, Київ-Краків, Київ-Катовіце, і зручно і швидко придбати автобусні квитки до Польщі в режимі онлайн.
 

Пасажирські перевезення: комфортно і економно

 
Вільно подорожувати світом - чи не про це кожен з нас мріє з дитинства? На власні очі побачити те, що бачиш тільки на фотографіях в журналах, вдихнути на повні груди повітря інших країн, спробувати чужу традиційну кухню - з перевізником «ФОП Новіков Л. А.» все це реально!
 
«ФОП Новіков Л.А.» пропонує вам пасажирські перевезення за популярними напрямками: 
 
«ФОП Новіков Л.А.» надасть вам сучасні комфортабельні туристичні автобуси європейського класу: з кондиціонерами, вільним доступом до Wi-Fi і зарядкою для телефону. Ви зможете з максимально можливим комфортом доїхати до Польщі і назад, залишаючись на зв'язку з друзями і колегами незалежно від тривалості поїздки.
 
На окремій сторінці ви зможете побачити докладний розклад з Києва до Польщі, а також з Одеси до Польщі, і підібрати собі відповідний рейс. За допомогою форми для пошуку рейсів ви зможете замовити або забронювати квитки на автобуси з Києва до Польщі онлайн, заощадивши свої часові та фінансові ресурси.
 
«ФОП Новіков Л.А.» - це офіційний перевізник, що є гарантією виконання зобов'язань, відмінного сервісу і якості обслуговування.
 
Компанія регулярно проводить акції на певні рейси автобусів і надає знижки певним групам пасажирів, а також всіляко сприяє тому, щоб її клієнти отримували максимальне задоволення від поїздки.
 

Місія компанії

 
Місія компанії - зробити подорожі доступнішими для кожного. Адже кожна людина має право пізнавати світ і відкривати нові країни, знайомитися зі звичаями і культурою інших народів, відкривати для себе всі барви життя через туризм. Це і є наша місія - зробити свободу пересування реальністю, дати можливість кожному розширити межі свого світу за допомогою подорожей.


Як купити квиток до Польщі?

 
Купити на цьому сайті квиток дуже просто: достатньо скористатися формою пошуку рейсів по певної дати, і потім зупинити свій вибір на одному з наявних вільних місць. Для тих, хто сумнівається в своєму рішенні, існує можливість забронювати квиток на автобус з Києва до Польщі із тим, щоб після або викупити квиток, або зняти бронь.
 
Роздрукувавши куплений онлайн квиток, ви стаєте повноправним власником проїзного документа на міжнародний автобус. Залишилося лише зібрати речі - і в дорогу!
 
Користуйтеся сучасними технологіями в своє задоволення - пізнавайте світ з інших сторін з перевізником «ФОП Новіков Л.А.»!

Помилка

Ок
Відміна
Ок